Obertraun info@na-ture.cz +420 603 180 269, +436 644 988 443 vlasta.tlusta

Ubytování

Z doby, kdy jsem v Obertraunu provozovala penzionek, mi zůstalo hodně kontaktů a také se na mě postupem času začal kde kdo obracet o pomoc při hledání ubytování. Žádostí bylo stále víc, nezbylo mě tedy, než se zprostředkování začít věnovat také víc. Proto jsem v Čechách zřídila firmu Na-ture. Dnes jsem schopná zajistit pobyt nejen v Obertraunu, ale v celé oblasti Dachsteinu. Přestože má Obertraun a Krippenstein své kouzlo v každé roční době a hosté se sem často vracejí, přeci jen po několika návštěvách už to chce změnu. Rozšířila jsme tedy okruh oblastí. Poslední roky jsem měla hosty například na Hochkoenigu nebo v Kitbuehlu.

Obertraun

Jak to vlastně funguje?

Nejlépe když napíšete email kde bude:

  • Kam a kdy chcete přijet.
  • Kolik vás bude.
  • Jaký typ ubytování chcete, hotel, horskou chatu, apartmán, ubytováni v privátu, s jídlem bez jídla …

Já vám potom pošlu jednu dvě nabídky, vy si vyberete, zaplatíte zálohu a můžete se těšit na dovolenou. Nenabízím tedy já konkrétní objekty, ale na základě vašich požadavků vám vyrobím ubytování na míru.

Mým cílem je najít odpovídající ubytování pro každého dle vašeho příní. Snažím se všechny objekty které vám nabídnu osobně navštívit Samozřejmě budu moc ráda, pokud dojedete k nám do Obertraunu, kde znám všechny pronajímatele a pomůžu naplánovat i výlety.