Obertraun info@na-ture.cz +420 603 180 269, +436 644 988 443 vlasta.tlusta

O mě

Dovolte, abych se krátce představila.
Původním povoláním jsem veterinární technik, několik let jsem pracovala v zoologické zahradě v Hluboké nad Vltavou a ve Východočeské Zoo Dvůr Králové nad Labem jako ošetřovatelka zvířat. Potom mě osud zavál do Obertraunu, malebné vesničky na břehu Hallštattského jezera v Rakouských Alpách.

Údolí řeky Traun, jezero a okolní hory mě okouzlili natolik, že jsem se sem stále vracela. Ať už za prací, na horské túry nebo v zimě na lyže. V mezisezonách jsem trochu cestovala.

Z doby, kdy jsem v Obertraunu provozovala penzionek, mi zůstalo hodně kontaktů a také se na mě postupem času začal kde kdo obracet o pomoc při hledání ubytování. Žádostí bylo stále víc, nezbylo mě tedy, než se zprostředkování začít věnovat také víc. Proto jsem v Čechách zřídila firmu Na-ture. Dnes jsem schopná zajistit pobyt nejen v Obertraunu, ale v celé oblasti Dachsteinu. Přestože má Obertraun a Krippenstein své kouzlo v každé roční době a hosté se sem často vracejí, přeci jen po několika návštěvách už to chce změnu. Rozšířila jsme tedy okruh oblastí. Poslední roky jsem měla hosty například na Hochkoenigu nebo v Kitbuehlu.